10.2 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Mikołajki z CK Książ. Na dzieci czeka ogromny wór z prezentami

Mikołajki z CK Książ. Na dzieci czeka ogromny wór z prezentami

W niedzielę, 4 grudnia na ksiąskim rynku odbędą się Mikołajki z CK. Tego dnia pojawi się muzyczno-świąteczna scena i moc atrakcji w bożonarodzeniowym rytmie.

– Czy najmłodsi odliczają już czas do spotkania z najsympatyczniejszym brodaczem świata na co dzień urzędującym na kole podbiegunowym? Mamy dla was dobrą wiadomość! Już 4 grudnia o godz. 14.00 na ksiąskim rynku pojawi się Mikołaj w asyście Śnieżynek i Elfa oraz prezentami dla was. Przygotował 500 paczek niespodzianek oraz moc innych atrakcji. Będzie jak zwykle pysznie, tanecznie i muzycznie. Ubierzcie się ciepło, weźcie rodziców, dziadków, ciocie, wujki i kogo jeszcze chcecie – obecność obowiązkowa! Do zobaczenia! – zaprasza ekipa CK Książ Wlkp.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie mikołajkowy kiermasz rękodzieła. Pojawią się świąteczne przysmaki, m.in. barszcz, pierogi, kapusta z grzybami, zupa grzybowa, grzaniec i wiele innych. Ponadto na scenie zaprezentują się mażoretki, grupa hip-hopowa Wataha oraz przedszkolaki. Dopełnieniem wydarzenia będzie pokaz retro aut oraz pokaz sztucznych ogni. Oczywiście maluchy mogą liczyć na prezenty. CK przygotowało aż 500 paczek! Szczegóły na plakacie.

Mikołajki z CK Książ. Na dzieci czeka ogromny wór z prezentami
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...