3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościCentrum Kultury wzbogaciło się o nowy magazyn

Centrum Kultury wzbogaciło się o nowy magazyn

Ksiąskie centrum kultury na tę chwilę czekało dość długo. W końcu doczekało się nowego magazynu, który pomieści niezbędne rekwizyty.

– Pomieszczenia, w których mieści się główna siedziba Centrum Kultury Książ Wlkp., w zdecydowanej części wykorzystywane są na biura pracowników i sale do odbywania zajęć i warsztatów. W obiekcie brakowało miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów i kulturalnych rekwizytów. Tak było do środy, 23 listopada – informuje ksiąski magistrat.

W ubiegłym tygodniu CK wzbogaciło się o nowe pomieszczenia magazynowe. – Z uwagi na to, iż należące do Centrum liczne akcesoria pochowane były w kilku różnych obiektach, a nierzadko pozostawione zostały na zewnątrz, powstał budynek gospodarczy, który będzie służył CK jako swoisty magazyn – wyjaśnia burmistrz.

To mierzące blisko 50 m kw. pomieszczenie ma drewnianą konstrukcję. Składa się z płyt OSB i pokrycia dachowego. Co ważne, jest ocieplone i wyłożone w środku posadzką z kostki brukowej. Nowo powstały magazyn wyposażany został w przesuwną bramę i podłączony został do sieci elektrycznej.

Wartość realizacji przedsięwzięcia wyniosła 89 790,00 złotych, a jego wykonawcą była firma Usługi budowlane Adam Hołderny z Mechlina. – Klucze do garażu przekazane zostały dyrektor CK w tym samym dniu, w którym dokonany został odbiór inwestycji – zapewnia magistrat.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...