3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleDachowanie na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba poszkodowana

Dachowanie na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba poszkodowana

Młoda kierująca, mieszkanka powiatu kościańskiego, została niegroźnie poszkodowana w dachowaniu samochodu osobowego na trasie Jerka – Wyrzeka.

25 listopada kilka minut po godzinie 11 do śremskich służb wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu osobowego na trasie wojewódzkiej 432. Ze zgłoszenia wynikało, że auto wypadło z drogi, rolowało i zatrzymało się na kołach. Wokół samochodu poruszała się jedna osoba, która zdaniem zgłaszającego znajdowała się w szoku.

Na miejsce wysłano zastępy z JRG Śrem oraz OSP Wyrzeka, a także karetkę pogotowia ze śremskiego szpitala i patrol drogówki z KPP Śrem.

Policjanci ze Śremu ustalili, że dachowanie miało miejscu już „za mostkiem” na terenie powiatu kościańskiego.

W związku z powyższym o zdarzeniu poinformowano właściwe z administracyjnego punktu widzenia służby z sąsiedniego powiatu.

Załoga śremskiej karetki pogotowia zajęła się poszkodowaną, którą opatrzono w karetce pogotowia.

Młoda kobieta doznała znikomych widocznych obrażeń ciała, które po wywiadzie medycznym i opatrzeniu nie kwalifikowały się do dalszego leczenia szpitalnego. Kobieta pozostała na miejscu do zakończenia działań.

Miejsce zdarzenia śremskie służby przekazały przybyłym po kilkunastu minutach od zdarzenia służbom z terenu powiatu kościańskiego.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...