3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportMemoriałowo w „baśkę”

Memoriałowo w „baśkę”

Patryk Stachowiak z Belęcina wygrał Wojewódzki Turniej Kopa Sportowego o Memoriał Radosława Małyszki, który w minioną sobotę odbył się w sali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie.

Chętnych do gry w popularną „baśkę” nie brakowało. Do Dąbrowy zjechało się bowiem 96 miłośników gry w kopa sportowego. Oficjalnego otwarcia turnieju, nad których patronaty objęli Starosta Śremski i Burmistrz Śremu dokonał Marcin Szydłowski, dyrektor szkoły, która była jednym z głównych organizatorów. Gościem specjalnym była z kolei Paulina Świdurska – córka Radosława Małyszki, ku czci którego rozgrywano turniej.

Najlepszy w stawce okazał się Patryk Stachowiak z Belecina, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Jerzego Kortusa i Zdzisława Kaźmierczaka (obaj z Kluczewa). Najlepszym graczem z gminy Śrem był z kolei Zbigniew Małyszka, który zajął siódme miejsce.

Na najlepszych czekały puchary, a także sporo nagród rzeczowych. Organizatorami Wojewódzkiego Turnieju Kopa Sportowego byli: Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, Sołectwo Dąbrowa-Mateuszewo oraz Dwój Andrzejówka w Mechlinie.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...