3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKórnikKórnik szykuje się na świąteczny nastrój

Kórnik szykuje się na świąteczny nastrój

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze czas, ale przygotowania już trwają. W Kórniku np. już trwa stawianie choinki, która będzie mieniła się kolorowymi lampkami.

Dokładnie za miesiąc usiądziemy przy wigilijnym stole, wraz z bliskimi i rodziną. Wiele miast chcąc oddać atmosferę świąt stara się zbudować ten rodzinny klimat także w przestrzeni publicznej. Nic więc dziwnego, że w Kórniku już trwają przygotowania do takiego świątecznego klimatu.

Na tamtejszym rynku pojawiła się choinka, wielka i okazała. Przygotowywania do aranżacji świątecznego klimatu już trwają. Choinka została ufundowana przez Zbigniewa Karasia z Bnina. Gabaryt ładunku sprawił, że transport odbywał się bardzo wolno i zajmował całe dwa pasy.

Żeby choinkę postawić, trzeba było ściągnąć dźwig. Cała operacja, choć była trudna, to zakończyła się sukcesem.

Teraz tylko pozostaje nam czekać na śnieg, który utrzyma się z nami dłużej i jeszcze bardziej przybliży nas do świątecznego klimatu.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...