3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualności„Szkoła do hymnu” – ministerstwo podsumowało działania

„Szkoła do hymnu” – ministerstwo podsumowało działania

10 listopada o godzinie 11:11 na trenie całego kraju szkoły, przedszkola i placówki oświatowe wzięły udział w kolejnej edycji projektu „szkoła do hymnu”. W akcję włączyły się też placówki z powiatu śremskiego, a wideo jednej z nich znalazło się na rządowych stronach MEiN.

Blisko 20,5 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całej Polsce, a pośród nich także placówki oświatowe z terenu powiatu śremskiego, wzięło udział w tegorocznej edycji akcji „szkoła do hymnu”. To stanowi ponad 4 mln uczniów i blisko 400 tys. nauczycieli.

– Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w akcji. Jesteśmy dumni z naszych społeczności szkolnych, które z ogromnym zaangażowaniem włączają się w obchody Narodowego Święta Niepodległości – napisano na stronie internetowej organizatora, Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Tego dnia, tj. 10 listopada dokładnie o godz. 11.11 w placówkach oświatowych, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, odśpiewany został hymn narodowy. Wydarzenie było rejestrowane, a następnie publikowane w mediach społecznościowych.

MEiN wybrało kilka takich prezentacji i opublikowało je na swoje stronie internetowej. Pośród tych wybranych przez ministerstwo znalazł się film z Przedszkola Janka Wędrowniczka w Śremie.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...