3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościDzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

Biedronki, sympatyczna Elza, Myszka Miki, Spiderman, Bob Budowniczy i wiele innych postaci z bajek pojawiło się 14 listopada w przedszkolu w Ostrowiecznie. Okazją ku temu były obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

Przedszkolaki chętnie opowiadały o ulubionych bohaterach i ich przygodach, tworząc jednocześnie niepowtarzalną, nową bajkę. Nie zabrakło także zabaw, dzięki którym przedszkolaki mogły utrwalić i wzbogacić własną wiedzę na temat znanych bajek.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek stał się także doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Nieco wcześniej, 4 listopada, Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek obchodziły przedszkolaki z Międzychodu. Miłą niespodzianką okazała się wizyta wiceburmistrz miasta i gminy Dolsk – Mirelli Godawa, która przeczytała dzieciom bajkę „Kubuś Puchatek – portrety przyjaciół”. Dzieci z zainteresowaniem i ciekawością słuchały przedstawionej historii, by w dalszej kolejności odpowiadać na związane z bajką zagadki. Nie zabrakło także dobrej zabawy, wspólnego tańca oraz „małego co nieco”.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...