3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleW mieszkaniu hodował narkotyki. Ujawniono 28 krzewów i 319 gramów narkotyku

W mieszkaniu hodował narkotyki. Ujawniono 28 krzewów i 319 gramów narkotyku

35-letni mieszkaniec gminy Czempiń stanie przed sądem. Policja zarzuca mu uprawę roślin konopi i posiadanie narkotyków. 35-latek hodowlę prowadził w mieszkaniu w namiotach do uprawy roślin.

Policjanci ze Śremu prowadzili działania na terenie gminy Czempiń. Wymierzone one były w 35-latka, co do którego istniało uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna para się uprawą narkotyków. 17 listopada policjanci zrobili nalot na mieszkanie 35-letniego mieszkańca gminy Czempiń. Wewnątrz znaleźli narkotyki.

– 35-latek w dwóch pokojach sypialnych, w growboxach, czyli namiotach do uprawy roślin, nielegalnie hodował konopie indyjskie – podaje podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

W sumie policjanci naliczyli 28 krzewów w różnym stadium wzrostu oraz ujawnili całe niezbędne do prowadzenia takiej hodowli wyposażenie. W trakcie przeszukania lokalu wykryto również gotowe narkotyki: 319 gramów marihuany oraz 8 gramów metamfetaminy. Znaleziono również wagę jubilerską.

Mężczyzna został doprowadzony do KPP Śrem, gdzie przeprowadzono dalsze czynności z jego udziałem.

Policja przedstawiła mu zarzuty uprawy roślin konopi oraz posiadania narkotyków. Do obu zarzutów się przyznał i złożył wyjaśnienia.

O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...