3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaArtur Andrus zakończy cykl „Czytanie może być męskie”

Artur Andrus zakończy cykl „Czytanie może być męskie”

Z żalem musimy donieść, że przed nami już ostatnie spotkanie z cyklu „Czytanie może być męskie”, którego organizatorem jest ksiąska biblioteka publiczna. Odbędzie się ono w niedzielę, 27 listopada w sali bankietowej Gabi w Mchach. Gościem będzie Artur Andrus.

Kolejne i zarazem ostatnie już spotkanie w ramach cyklu „Czytanie może być męskie” odbędzie się w niedzielę, 27 listopada. I tu ważna informacja! Nie odbędzie się ono w Ceglarni, jak wcześniej planowano, a w Sali bankietowej Gabi w Mchach.

– Nasz cykl „Czytanie może być męskie” zamyka Artur Andrus, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer! Już sam fakt, że na swoim koncie ma tytuł Mistrza Mowy Polskiej świadczy o tym, że nie tylko dużo pisze, ale i czyta.  Dlatego mamy nadzieję, że i przekona do tego tych, co zaliczają się do grona czytających zbyt mało lub wcale nie sięgających po literaturę. To spotkanie będzie też okazją, aby posłuchać jakie relacje łączyły komentatora „Szkła kontaktowego” w TVN24 z Marią Czubaszek i jej partnerem Wojciechem Karolakiem – zachęca Mariola Kaźmierczak.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wejściówki można odbierać w CK Książ Wlkp.

fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...