3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaLuxtorpeda dała czadu w Śremskim Sporcie

Luxtorpeda dała czadu w Śremskim Sporcie

Czy można zorganizować koncert w miejscu, które na co dzień jest areną sportowych zmagań? Można! I to z przytupem! W sobotni wieczór w sali sportowej Śremskiego Sportu zagrała Luxtorpeda. Była moc!

Na ten koncert czekaliśmy od wielu miesięcy. Nie da się ukryć, że ucieszył nas fakt, że Śrem znalazł się na trasie koncertowej zespołu – Ogór Tour. Luxtorpeda to band, który wciąż ma liczne grono fanów, również w naszym powiecie. Zespół tworzą muzycy, którzy niejednokrotnie, w różnym składzie, grali w Śremie. – Czu tu wciąż organizowany jest Śremsong? – dopytywał ze sceny Robert Friedrich, pseud. Litza, wcześniej związany m.in. z Acid Drinkers, Kazikiem na Żywo, Turbo czy zespołem Flapjack, dziś koncertujący z Luxtorpedą i Arką Noego.

Zespół tworzą także gitarzysta Robert Drężek, basista Krzysztof Kmiecik, perkusista Tomasz Krzyżaniak, a także wokalista Przemysław „Hans” Frencel, raper znany z grupy Pięć Dwa. Zespół tworzy muzykę z pogranicza rocka, rocka alternatywnego czy punk rocka. I taki właśnie klimat miał sobotni koncert w Śremskim Sporcie, za organizacją którego stał Śremski Ośrodek kultury.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...