3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKórnikAkademia Kotwicy Kórnik z zieloną gwiazdką PZPN

Akademia Kotwicy Kórnik z zieloną gwiazdką PZPN

PZPN docenił wysokie standardy organizacyjne i szkoleniowe w Akademii Kotwicy Kórnik, przyznając jej „zielony certyfikat”.

Nadanie certyfikatu przez PZPN to znak, że szkółka spełnia szereg niezwykle istotnych kryteriów związanych z jej funkcjonowaniem.

Nadanie przez PZPN gwiazdki oznacza, że akademia posiada trenerów z wysokimi kwalifikacjami oraz spełnia określonych standardów w zakresie szkolenia dzieci. „Certyfikowane kluby są stale monitorowane przez PZPN pod kątem organizacyjnym i finansowym. Mogą także liczyć na wsparcie krajowej federacji pozwalające na ich systematyczny rozwój i tworzenie przyjaznego środowiska dla młodych sportowców.”– przekazuje K.S.S. Kotwica Kórnik na swoje stronie internetowej.

– To wyróżnienie to uwieńczenie ogromnej pracy całego sztabu szkoleniowego akademii oraz zarządzających projektem jak również wszystkich firmom i osobom, którzy wspierali nas w dążeniu do podnoszenia jakościowego naszej bazy szkoleniowej – mówi Andrzej Giczela, prezes klubu.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...