3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaPrzed nami VI Śremski Festiwal Muzyki Kameralnej

Przed nami VI Śremski Festiwal Muzyki Kameralnej

Warto zwrócić uwagę na to wydarzenie! Już w najbliższy weekend, 19-20 listopada, odbędzie się VI Śremski Festiwal Muzyki Kameralnej. Przede wszystkim to muzyczna uczta dla ducha. Warto jednak podkreślić, że wydarzenie zainauguruje działalność odnowionej sali widowiskowej przy Katolickim Centrum Edukacji i Kultury.

Katolickie Centrum Edukacji i Kultury im. św. Jana Pawła II w Śremie oraz starostwo powiatowe zapraszają na VI Śremski Festiwal Muzyki Kameralnej, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada. Wydarzenie to zainauguruje działalność odnowionej sali widowiskowej KCEK.

A co w programie?

W sobotę, 19 listopada odbędzie się koncert inauguracyjny w wykonaniu uczniów i nauczycieli Katolickiej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia oraz zaproszonych gości. W programie znajdą się utwory Haendla, Bacha i Mozarta, a także pokaz możliwości multimedialno-dźwiękowych odnowionej sali.

Z kolei drugi dzień festiwalu zapowiada „Struny w roli głównej”. W niedzielę usłyszymy utwory Vivaldiego, Mendelssohna, Griega czy Guastavino w wykonaniu Krzysztofa Pełecha (gitara), Orkiestry Kameralnej Wratislavia oraz Tomasza Tomaszewskiego (skrzypce, dyrygent).

Bilety można kupić w recepcji KCEK, kawiarni Emaus oraz na stronie bilety24.pl.

Przed nami VI Śremski Festiwal Muzyki Kameralnej
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...