3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleŚmiertelne zderzenie z kombajnem. Auto zostało zmasakrowane

Śmiertelne zderzenie z kombajnem. Auto zostało zmasakrowane

Jedna osoba nie żyje – poniosła śmierć na miejscu – po zderzeniu z kombajnem do kukurydzy na drodze pomiędzy Chwałkowem Kość. a Panienką.

Wczoraj w godzinach nocnych, przed północą służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na drodze powiatowej 3744P prowadzącej z Panienki do Chwałkowa Kościelnego.

Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do czołowego zderzenia kombajnu do kukurydzy z samochodem osobowym wewnątrz którego znajdował się kierowca bez oznak życia.

Ofiara to 39-letni obywatel Gruzji, który mieszkał na terenie powiatu średzkiego. Kombajnista z kolei to mieszkaniec Chwałkowa Kościelnego. Ma 49 lat.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni kierowca opla vectry, który dożywotnio utracił prawo jazdy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym kombajnem case.

Do sprawy zatrzymano kierowcę drugiego samochodu. Istniało podejrzenie, że on i ofiara śmiertelna ścigali się na drodze. Ostatecznie nie zostało to utrzymane. Kierowca drugiego z samochodów osobowych usłyszał jedynie zarzut prowadzenia auta pod wpływem alkoholu.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...