3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleKarambol z działem mieszkańców powiatu. Lądował helikopter LPR

Karambol z działem mieszkańców powiatu. Lądował helikopter LPR

10 listopada na skrzyżowaniu ul. Śremskiej z DK 11 w Nowym Mieście nad Wartą zderzyły się trzy pojazdy, w tym jeden z mieszkańcami powiatu śremskiego. Na miejscu lądował helikopter LPR.

Około godziny 14.30 w Nowym Mieście nad Wartą doszło do karambolu, w którym uczestniczyły trzy pojazdy osobowe: renault captur, seat ibiza oraz peugeot 206. Tym ostatnim poruszali się mieszkańcy powiatu śremskiego. Łącznie w pojazdach podróżowało pięć osób, z czego cztery wymagały pomocy medycznej w tym jedna z osób, z rozległymi obrażeniami głowy, helikopterem LPR została zabrana do szpitala w Puszczykowie.

Pozostałe trafiły do placówek medycznych w Jarocinie oraz Środzie Wielkopolskiej. Obrażenia ciała, jakich doznały, nie zagrażają życiu tych osób. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Okoliczności wypadku są dogłębnie ustalane przez policjantów ze Środy Wielkopolskiej. Wstępne przyczyny wskazują na winę osoby kierującej autem, które włączało się do ruchu od strony Chociczy.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...