2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleCiężarową scanią potrącił pieszą. Kobieta wtargnęła pod koła zestawu?

Ciężarową scanią potrącił pieszą. Kobieta wtargnęła pod koła zestawu?

30-letni mieszkaniec gminy Zaniemyśl, kierowca ciężarówki, potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Potrącona z obrażeniami ciała zabrana została do szpitala.

Do zdarzenia drogowego doszło 4 listopada w miejscowości Wola Jedlińska koło Radomska (woj. łódzkie). Potrącenie miało miejsce na drodze krajowej nr 42. Doszło do niego wczesnym rankiem, około godziny 5.

Tym szlakiem tranzytowym poruszał się 30-letni mieszkaniec gminy Zaniemyśl, który kierował zestawem scanią z naczepą.

 

Kierujący pojazdem widział, że 42-letnia piesza wchodzi na jezdnię, ale nie zdołał wyhamować. Odbił jeszcze w lewo, na przeciwległy pas ruchu, niemniej potrącenia nie udało się uniknąć. Kobieta została uderzona przez pojazd. Doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. 30-letni mieszkaniec gminy Zaniemyśl był trzeźwy. Również potrącona kobieta była trzeźwa.

Wg relacji kierowcy, kobieta miała mu wtargnąć pod koła. Okoliczności piątkowego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Radomska.

Mundurowi przypominają również, że nawet w terenach zabudowanych warto zaopatrzyć się w elementy odblaskowe – nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy mogą one uratować życie pieszego.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...