2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleKoszmarne dachowanie pod Zaniemyślem. Jest ofiara śmiertelna

Koszmarne dachowanie pod Zaniemyślem. Jest ofiara śmiertelna

Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy z OSP Zaniemyśl i JRG Środa Wlkp. wyjechali do koszmarnego dachowania na leśnym odcinku drogi.

Wypadek miał miejsce na drodze prowadzącej z Czarnotek do Borowa w powiecie średzkim, ale jeszcze na terenie gminy Zaniemyśl. Po dotarciu na miejsce strażacy zauważyli wbity pomiędzy drzewa samochód osobowy wewnątrz którego znajdowała się osoba poszkodowana, która nie dawała oznak życia.

Po sprawdzeniu parametrów okazało się, że te są zachowane, a osoba kierująca pojazdem jest nieprzytomna.

Strażacy z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującej i szybko ewakuowali ją z wraku pojazdu, gdzie dalej zajmowali się nią medycy z naziemnego zespołu ratownictwa medycznego. Kobieta kierująca pojazdem osobowym w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Niestety jeszcze tego samego dnia do służb wpłynęła informacja ze szpitala – życia kobiety nie udało się uratować. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez śledczych z komendy w Środzie Wielkopolskiej.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...