9.6 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleStarsza kobieta wypadła z okna mieszkania na Jezioranach

Starsza kobieta wypadła z okna mieszkania na Jezioranach [AKTUALIZACJA]

Dramatyczne wydarzenia w jednym z bloków przy ulicy Komorowskiego w Śremie rozegrały się dzisiaj, wczesnym rankiem. Z okna jednego z mieszkań w bloku wypadła kobieta.

Pogotowie ratunkowe oraz policja informację o zdarzeniu otrzymały dzisiejszego wczesnego ranka około godziny 5.30. Pierwsi na miejscu pojawili się mundurowi z KPP Śrem, którzy potwierdzili, że faktycznie kobieta w starszym wieku znajdowała się na ziemi i prawdopodobnie wypadła lub wyskoczyła z okna mieszkania.

Seniorka była przytomna, ale cierpiała na dolegliwości bólowe. Chwilę później na miejscu zjawiła się karetka pogotowia ze śremskiego szpitala, która zaopatrzyła medycznie kobietę i przetransportowała ją do śremskiej lecznicy.

Z naszych wstępnych informacji wynika, że nie doznała ona poważnych obrażeń ciała. Z pewnością doznała złamań, ale bliższe informacje będą znane dopiero po zdiagnozowaniu poszkodowanej.

Na ten moment nie wiadomo, czy była to próba samobójcza czy nieszczęśliwy wypadek.

[AKTUALIZACJA]

Zapytaliśmy w KPP Śrem, jak sprawy wyglądały na miejscu, podczas interwencji. – Policjanci ustalili, że mieszkanka Śremu, która choruje, chcąc wyjść na dwór pomyliła się. W mieszkaniu na parterze otworzyła okno i wypadła. Kobieta trafiła do szpitala. Doznała obrażeń ciała, które nie zagrażają jej życiu – przekazała nam podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...