3.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremSatori wraca z nową płytą

Satori wraca z nową płytą

Satori, czyli Piotr Okonek – młody twórca ze Śremu wraca z drugą płytą pn. „Problemy młodości”. Jej premiera już w najbliższą sobotę w Klubie Relax.

Z Satorim poznaliśmy się w sierpniu 2021 roku, choć musimy przyznać, że obserwujemy jego muzyczną drogę już od roku 2020. Wówczas to po raz pierwszy wystąpił w amfiteatrze Muzeum Śremskiego podczas pierwszej edycji ManoloFest. Już wtedy wiedzieliśmy, że ten chłopak ma ogromny potencjał i to coś… co przyciąga uwagę do jego tekstów.

Satori wychował się na blokowisku przy ul. Ogrodowej. Swoją debiutancką płytę pn. „PTWE” (Piszę To W Emocjach) wydał za pieniądze, które samodzielnie zarobił. Podobnie jest z drugim solowym krążkiem pn. „Problemy młodości”, który własnymi siłami zmiksował, zmasterował, stworzył okładkę i wytoczył.

Satori wraca z nową płytą
Fot. Jakub Wawrzyniak SkyWing Studio

Nie da się ukryć, że Piotr ma ogromne ambicje, talent, głos i skrywa w sobie mroczne emocje, które poprzez teksty trafiają do serc słuchaczy. – „Problemy Młodości” to płyta, w której zawarłem zmagania młodych ludzi z emocjami. Wydarzenia oparte na fikcji, posypane uczuciami z mojego życia stworzyły te utwory – wyjaśnia artysta.

Przesłuchaliśmy kilka kawałków, i tak jak na pierwszej płycie, przygniatają szczerością. Jest zatem wiele gorzkich słów, cierpienia, złości, depresyjnych myśli, które towarzyszą artyście na co dzień. To refleksje i uczucia, jakie powstają w dojrzewającej głowie, młodego człowieka, który próbuje usilnie wydostać się z toksycznych relacji…

Satori wraca z nową płytą
Fot. Jakub Wawrzyniak SkyWing Studio

„Problemy z dzieciństwa odzwierciedlają moje imię,

Jestem taki sam, jaki kiedyś byłem,

naprawdę…

I czuję się fatalnie, bo dzisiaj mamę zawiodłem

Ona śpiewa do mnie, że jest jej coraz gorzej,

A mi też…

czuję się jak śmieć, powiedz, że mnie kochasz, bo inaczej nie przeżyję…” (tyt. Młodość)

Premierowe kawałki będzie można usłyszeć w sobotę, 5 listopada w Klubie Relax. Satori będzie jednym z artystów występujących na koncercie „KNYF – Nie dla fejmu, nie dla bejmów!”. Start godzina 19.00. A jeśli ktoś nie może się doczekać płyty, a naprawdę jest warta przesłuchania, to może uderzyć do samego artysty na Instagramie – satori_ptwe.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...