9.6 C
Śrem
czwartek, 23 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Pumpkin Day w ksiąskim centrum kultury

Pumpkin Day w ksiąskim centrum kultury

W piątek, 28 października w ksiąskim centrum kultury odbyła się zabawa dla dzieci. Maluchy świętowały „Pumpkin Day”.

To była fantastyczna zabawa dla najmłodszych! Centrum Kultury w Książu Wlkp. zaprosiło dzieci do wspólnego świętowania „Pumpkin Day”. Przepustką do dobrej zabawy było wesołe przebranie. – Niemal wszystkie dzieci tego dnia przygotowały niesamowite stroje. Każdy uczestnik naszej zabawy otrzymał upominek – wspomina Mariola Kaźmierczak, dyrektor CK.

Fot. CK Książ Wlkp.

Najmłodsi uczestnicy piątkowych zajęć w CK zostali zaproszenie do kreatywnej zabawy. – Tego dnia określaliśmy wielkość i kolor dyni, układaliśmy rytmy z dyni i liści, bawiliśmy się wspólnie w kole w „Podaj dynię”, stworzyliśmy własną dynię malując pomponikami i chrupkami kreatywnymi, doklejaliśmy także dyniowe pestki oraz graliśmy na klawesach piosenkę pt. „Hokus pokus”- wspomina M. Kaźmierczak.

Starsze dzieci z kolei zostały zaproszone do udziału w grach oraz zabawach zręcznościowych i tanecznych. Zabawa była przednia!

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...