2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaNastrojowy koncert muzyki filmowej

Nastrojowy koncert muzyki filmowej

To było bardzo romantyczne wydarzenie. W niedzielny wieczór, 30 października w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego odbył się koncert muzyki filmowej. Muzycy zabrali nas w podróż do świata najpiękniejszych melodii filmowych. Organizatorem wydarzenia był Śremski Ośrodek Kultury. Współorganizatorami natomiast Muzeum Śremskie oraz gmina Śrem.

W niedzielę, 30 października sala widowiskowa Muzeum Śremskiego wypełniła się po brzegi. Była to uczta dla oczu i ducha. Na scenie pojawili się wybitni artyści, a wśród nich temperamentne sopranistki Ksenia Shaushyswilli oraz Emilia Zielińska, a także wspaniali tenorzy – Mariusz Adam Ruta oraz Mirosław Niewiadomski. Solistom towarzyszył Band Adama Wojtasika, który idealnie wypełnił muzyczną przestrzeń. Autorką koncertu i zarazem prowadzącą to niesamowite wydarzenie była Renata Brukiewicz.

Fot. Dominika Górna

Podczas koncertu usłyszeliśmy znane i lubiane motywy/utwory z filmów oraz musicali m.in. były to piosenki znane z filmów: Piraci z Karaibów, Titanic, Uwierz w ducha, Zapach kobiety, Love Story, Ogniem i Mieczem, Dzwonnik z Notre Dame, New York, Noce i Dnie czy Pretty Woman.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...