4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNagrody burmistrza Książa z okazji Dnia Nauczyciela

Nagrody burmistrza Książa z okazji Dnia Nauczyciela

Burmistrz Książa z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękował nauczycielom za ich trud. Podczas spotkania w magistracie wręczył wyróżnionym kwiaty i listy gratulacyjne.

Obchodzony corocznie 14. października Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela, to przede wszystkim święto pracowników oświaty i dobra okazja do tego, by podziękować nauczycielom, wychowawcom i pracownikom niepedagogicznym za ich zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i wychowanie młodego pokolenia.

Burmistrz Teofil Marciniak, jak co roku, spotkał się z nauczycielami. Złożył im życzenia, wręczył kwiaty, listy gratulacyjne i wyróżniania za całokształt pracy pedagogicznej oraz za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, w tym także za wkład w kreowanie pozytywnego wizerunku oświaty w lokalnym środowisku.

W tym roku nagrody z rąk burmistrza otrzymały:

  • Małgorzata Stefaniak – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Książu Wlkp.,
  • Marzena Krauze – dyrektor przedszkola „Bajkowy Świat” w Książu Wlkp.,
  • Agnieszka Zielińska – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Ks. Abp. A. Baraniaka w Mchach.

Do gratulacji dołączyli się pozostali pracownicy ksiąskiego magistratu. – Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty przekazujemy podziękowania i życzymy samych sukcesów i satysfakcji z wykonywanych zadań, wytrwałości w pokonywaniu trudów dnia codziennego oraz niewyczerpanych pokładów sił i energii w pracy zawodowej.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...