3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościDzień Edukacji Narodowej w gminie Dolsk

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Dolsk

W czwartek, 13 października z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej burmistrz miasta i gminy Dolsk – Barbara Wierzbińska spotkała się z dyrektorami placówek oświatowych gminy Dolsk, którym przekazała życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. Były też nagrody.

W czwartek w dolskim magistracie odbyło się spotkanie z dyrektorami placówek oświatowych gminy Dolsk. Udział w nim wzięli burmistrz oraz Małgorzata Sławek, Bartosz Kołakowski, Tomasz Gmerek.  Burmistrz na ich ręce przekazała życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. Następnie wręczyła nagrody przyznane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W uznaniu osiągnięć na polu dydaktyczno-wychowawczym oraz wielkiej aktywności i kreatywności w obszarze zarządzania podległymi placówkami, nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk otrzymali:

  • Małgorzata Sławek – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Masłowie,
  • Bartosz Kołakowski – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku.

Burmistrz złożyła wyróżnionym serdeczne gratulacje, życząc jednocześnie zdrowia, uśmiechu i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Dolsk
fot. UMiG Dolsk

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...