+1
0
+1
0

Mecz bez większej historii, a wynik mówi sam za siebie – powiedział trener Michał Mocek. – Byliśmy zdecydowanie lepsi, a mogło się skończyć jeszcze wyżej. Takie zwycięstwa jednak średnio smakują. Niemniej liczy się, że dopisaliśmy trzy punkty. Musimy gonić czołówkę, bo nasz limit błędów w tej rundzie został już wcześniej wyczerpany. Przed nami wyjazd do Starego Bojanowa i spodziewam się, że tam tak lekko nie będzie – dodał.

Hieronim Urbanek - plakat wyborczy
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Mający na koncie dwa punkty Grom Czacz w Manieczkach nie miał nic do powiedzenia i skończyło się pogromem. Już po pół godzinie gry było 5:1. Rywali już w 6 minucie „napoczął” Mikołaj Berger i choć goście szybko wyrównali, to nic więcej nie mogli zdziałać. W kwadrans po zdobyciu pierwszego gola Berger dołożył bowiem jeszcze dwa i miał na koncie hat-tricka. W międzyczasie trafił jeszcze Mateusz Grabny, a od 29 minuty „strzelbę” odpalił Mateusz Michałowski. Przed przerwą napastnik KSGB jeszcze dwukrotnie zmusił do kapitulacji bramkarza i także skompletował hat-tricka. Do przerwy było 7:1 i zanosiło się na dwucyfrówkę. Kibice ostrzyli sobie apatyt na powtórkę ze starcia z Rydzyniakiem II Rydzyna, kiedy zobaczyli 14 goli, ale tym razem licznik zatrzymał się na 9. W drugiej połowie piłkarze KSGB zlitowali się nad rywalami i dołożyli tylko dwa trafienia autorstwa Arkadiusza Lewandowicza i Kacpra Poźniaka.

Śremska Trzecia Droga ze wsparciem posła i senatora

Po 6 kolejkach zespół ma na koncie 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) i zajmuje 4 miejsce ze stratą 5 punktów do prowadzącego Heliosa Czempiń.

KSGB: Jańczyk (68’ Wojtkowiak) – Substyk (63’ Jakubiak), Komorowski, Domałeczny, Wesołek (46’ Lewandowicz), Bręgiel, Grabny, Marek Michałowski, Duszczak (46’ Mocek) , Bręgiel, Berger (66’ Fogt), Mateusz Michałowski (46’ Poźniak).

W niedzielę piłkarze KSGB zagrają na wyjeździe z Luks Stare Bojanowo.