3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleWyskoczył z trzeciego piętra. Zginął na miejscu

Wyskoczył z trzeciego piętra. Zginął na miejscu

25 września w jednym z bloków przy ul. 1 Maja w Śremie wydarzyła się tragedia. Z okna na trzecim piętrze wyskoczył 43-letni mężczyzna. Nie przeżył upadku.

Do tragicznego zdarzenia, prawdopodobnie targnięcia się na własne życie 43-latka, doszło 25 września około godziny 14.20. Służby zostały powiadomione o wypadnięciu mężczyzny z jednego z okien na trzecim piętrze bloku. Ze zgłoszenia wynikało, że osoba ta się nie rusza i nie daje oznak życia.

Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy z JRG Śrem, którzy przystąpili do czynności ratowniczych. Rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową ze wspomaganiem przenośnym defibrylatorem. Działania te były kontynuowane wraz z załogą karetki pogotowia. Niestety, nie przyniosły one żadnych pozytywnych skutków. Lekarz z pogotowia stwierdził zgon 43-letniego mieszkańca bloku.

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do próby samobójczej, kolejnej zresztą udanej w ostatnim czasie. Dzień wcześniej, w nocy z piątku na sobotę doszło do samobójczej próby kobiety przy ul. Ogrodowej. Także w tym przypadku na ratunek dla kobiety było za późno – stwierdzono jej zgon.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...