9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleRodzina pokrzywdzonej przedstawia inną wersję wypadku z udziałem traktora

Rodzina pokrzywdzonej przedstawia inną wersję wypadku z udziałem traktora

Z redakcją Tygodnia Ziemi Śremskiej skontaktowała się rodzina młodej kierującej autem osobowym, która przedstawia nieco odmienną wersję wydarzeń.

Po publikacji prasowej dotyczącej zdarzenia drogowego na trasie Donatowo – Stary Gołębin z redakcją Tygodnia Ziemi Śremskiej skontaktowała się rodzina 21-letniej kierującej samochodem osobowym, który zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym.

W zdarzeniu tym uczestniczyły jeszcze jeden ciągnik rolniczy, który następnie oddalił się z miejsca oraz drugie osobowe auto.

Wg informacji przekazanej przez matkę 21-latki, to kierowca peugeota swoim niebezpiecznym zachowaniem doprowadził do czołowego zderzenia auta jej córki z ciągnikiem rolniczym.

Kierowca tego peugeota wyprzedzał jeden ciągnik i zjechał na pas ruchu, na którym znajdowała się moja córka – mówi pani Anna, matka 21-latki rannej w zderzeniu pojazdów. – Córka chcąc uniknąć zderzenia z tym samochodem gwałtownie zahamowała i zarzuciło ją, przecz co straciła panowanie nad prowadzonym przez siebie autem – dopowiada.

Wtedy jej auto zderzyło się z jadącym z przodu ciągnikiem rolniczym. Kierowca peugeota zdążył „uciec” i schować się pomiędzy dwa traktory.

Jak dodaje mieszkanka powiatu śremskiego, gdy na miejscu pojawiły się służby, jednego z ciągników rolniczych już tam nie było.

Koniec końców, sama policja nie wie, kogo ukarać za spowodowanie i sprawa jest w toku.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...