10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremTakiego autobusu jeszcze w Śremie nie było

Takiego autobusu jeszcze w Śremie nie było

Firma TOTEM dzisiejszego dnia wypuściła na śremskie trasy autobus, jaki jeszcze po drogach naszej gminy nie jeździł. To 15-metrowa „bestia”, która pomieści 100 pasażerów.

Liczący 15 metrów długości solaris Urbino już od 6.45 jeździ po drogach naszej gminy, wożąc pasażerów z miejsca na miejsce. Autobus tylko dziś kursuje na sześciu liniach (linie: 1, 2, 5, 8, 13 oraz 17). Rozkład jazdy tego autobusu nie jest stały, także w inne dni można go będzie spotkać także na innych liniach.

Jak podaje przewoźnik: „Autobus ma 15 metrów długości, dzięki czemu pomieści większą ilość pasażerów, naprzeciw którym oczekiwaniom wychodzi firma TOTEM”.

Jak długo ten pojazd będzie widoczny na śremskich ulicach? Być może już niebawem zniknie. Wprawdzie firma stanęła do przetargu na usługę transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich, jednak do rozstrzygnięcia postępowania przetargowego jeszcze nie doszło.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...