9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleCzołowe zderzenie toyoty z ciągnikiem. 21-latka w szpitalu

Czołowe zderzenie toyoty z ciągnikiem. 21-latka w szpitalu

Wczoraj na trasie Donatowo – Stary Gołębin doszło do czołowego zderzenia ciągnika rolniczego z osobowym samochodem. Osobówką kierowała 21-latka z powiatu śremskiego. Młoda kobieta trafiła do szpitala.

Gdy na miejsce dotarli przedstawiciele służb zastano dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Ciągnik rolniczy new holland znajdował się po jednej stronie drogi powiatowej 3897P, z kolei toyota yaris znajdowała się częściowo w rowie, po drugiej stronie drogi.

Pomocy medycznej wymagała 21-latka, mieszkanka powiatu śremskiego, która kierowała samochodem osobowym. Na żadne dolegliwości bólowe nie skarżył się kierowca traktora.

Gdy 21-latka znajdowała się w szpitalu, policjanci przeprowadzali czynności wyjaśniające na miejscy zdarzenia. Z relacji świadków i kierującego traktorem wynika, że do czołowego zderzenia doprowadziła 21-latka, która miała stracić panowanie nad toyotą i zjechać na pas ruchu, na którym znajdował się ciągnik rolniczy.

Taki przebieg zdarzenia neguje domniemana sprawczyni kolizji drogowej.

Jak przekazał nam oficer prasowy KPP w Kościanie, asp. Jarosław Lemański, sprawa wczorajszej kolizji drogowej jest wyjaśniana przez policjantów z wykończeniówki. Na ten moment nikt nie został ukarany mandatem.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...