9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleMłoda kobieta oplem uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala

Młoda kobieta oplem uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala

Dzisiejszego ranka koło godziny 11 doszło do zdarzenia drogowego. Młoda mieszkanka Grzybna, kierująca oplem, uderzyła autem w przydrożne drzewo. Z obrażeniami zabrana została do szpitala.

Policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna 22 września około godziny 10.40 otrzymały informacje o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść w Żabnie. Ze zgłoszenia do służb wynikało, że auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo.

Okazało się, że doszło do wskazania błędnej lokalizacji. Bo zdarzenie nie miało miejsca w Żabnie ale na trasie Grzybno – Iłówiec. W związku z tym, że służby błądziły i szukały miejsca wypadku w okolicy Żabna, kierująca na ratunek musiała poczekać troszkę dłużej. To pokazuje, jak ważne jest prawidłowe zawiadamianie służby ratownicze.

Ostatecznie młodą kobietą, mieszkanką Grzybna, zajęła się załoga pogotowia ratunkowego, która przetransportowała ją do szpitala.

Kobieta była przytomna i w kontakcie z ratownikami. Uskarżała się m.in. na bóle głowy.

Nie wiadomo, dlaczego na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w jedno z rosnących przy drodze drzew.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...