10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Do urzędu pójdziemy także w sobotę

Do urzędu pójdziemy także w sobotę

Nie często zdarza się tak, by w sobotę móc załatwić urzędowe sprawy. Taka okazja nadarzy się już w najbliższą sobotę w Książu Wielkopolskim.

Ksiąski magistrat swe wrota na petentów wyjątkowo otwiera także 24 września. Tego dnia urząd będzie czynny przez sześć godzin. Magistrat poinformował o otwarciu się na petentów w godzinach od 7 do 13.

Nie ma jednak nic za darmo. Otwarcie urzędu w najbliższą sobotę oznacza zamknięcie go innego dnia. W tym przypadku będzie to poniedziałek 31 października, dzień przed Dniem Wszystkich Świętych.

Jest to to podyktowane zarządzeniem burmistrza Książa Wielkopolskiego z dnia 7 września w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od pracy w urzędzie miejskim w Książu Wielkopolskim.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...