10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremŚremskie Północniaki dla czworonożnych braci ze Schroniska w Gaju!

Śremskie Północniaki dla czworonożnych braci ze Schroniska w Gaju!

Już w najbliższą niedzielę 25 września można będzie połączyć przyjemne z pożytecznym. Przyjemne, bo wyjść na świetny spacer ze swoim czworonogiem oraz pożyteczne, bo w ten sposób można będzie wesprzeć Schronisko w Gaju.

Warto zapamiętać tę datę: 25 września godzina 14. Wtedy spod wiaty nad zalewem śremskim wystartuje charytatywny psi spacer organizowany dla czworonogów ze Schroniska w Gaju.

Obowiązkowo trzeba wybrać się z psem, dla którego trzeba przygotować wodę i zaopatrzyć się w worki na psie odchody. Samemu natomiast należy ubrać odpowiednie do pogody obuwie oraz należy zadbać również o samego psa – wygodna obroża, szelki i kaganiec – jeśli jest taka potrzeba – się przydadzą. Ważne, aby piesek posiadał aktualne szczepienia.

Tyle z obowiązków, ale są jeszcze przyjemności. W tym konkretnym przypadku przyjemności dla podopiecznych, którzy nie mają tak dobrze i nie przebywają w domowych zaciszach, ciepłych kątach i leżakują na kanapie.

Dla podopiecznych z Gaju zbierana będzie karma oraz wystawiona będzie puszczeczka na datki finansowe. Dlatego miło byłoby, gdyby uczestnicy spaceru zabrali ze sobą także dobrej jakości karmę dla zwierząt (suchą bądź mokrą) i portfele. „Gdybyście zastanawiali się czy można od siebie dać jeszcze więcej to najlepszym wyborem będzie zakup karmy weterynaryjnej: GASTRO/GASTRO LOW FAT”- przekazują organizatorzy spaceru.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...