4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaKulturaCiocia Jadzia w Kinoteatrze Słonko

Ciocia Jadzia w Kinoteatrze Słonko

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko oraz Teatr Fuzja zapraszają na spektakl „Ciocia Jadzia”, na podstawie książek Elizy Piotrowskiej. Wydarzenia zaplanowano na czwartek, 22 września.

W czwartek, 22 września o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się spektakl Teatru Fuzja pt. „Ciocia Jadzia”.

Ciocia Jadzia to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić. Ciocia Jadzia to ciepły, zaskakujący i pełen humoru spektakl, w którym oprócz tytułowej bohaterki zobaczymy inne barwne postacie takie, jak: Pelagia Rzepa, Stefan Salceson, czy Genek Powsinoga.

Teatr Fuzja jest poznańskim teatrem alternatywnym. Rozpoczął działalność w 2006 r. Liderami i założycielami są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej.

Bilety w cenie 20 zł (dzieci) i 25 zł (dorośli) do nabycia w:

  • w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury,
  • w kasie Kinoteatru Słonko,
  • poprzez serwis bilety24.pl.
Ciocia Jadzia w Kinoteatrze Słonko
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...