10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościReprezentacja KP PSP Śrem wraca z pucharem za zwycięstwo w turnieju

Reprezentacja KP PSP Śrem wraca z pucharem za zwycięstwo w turnieju

Reprezentacja KP PSP Śrem okazała się być niezwyciężona w IX Otwartym Turnieju Piłki Nożnej w Skorzęcinie. Strażacy ze Śremu wyjechali z imprezy z pucharem za 1. miejsce.

Maciej Malusiak, Mirosław Antoniewicz, Marcin Krajewski, Dawid Niemier, Sławomir Wiśniewski, Damian Stempniak i Tomasz Bartkowiak to strażacy z KP PSP Śrem, którzy z turniej w Skorzęcinie wyjechali z główną nagrodą – pucharem oraz jednym tysiącem złotych ufundowanym przez wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Poznaniu.

Strażacy ze śremskiej komendy wygrali IX Otwartym Turnieju Piłki Nożnej organizowany przez Wielkopolski Zarząd Wojewódzki NSZZ Pracowników Pożarnictwa wraz z organizacją NSZZ Pracowników Pożarnictwa przy KM PSP w Kole.

Piłkarskie zmagania rozgrywane były 10 września.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...