3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleAlimenciarz, złodziej, pijany kierowca i oprawca – wszyscy pójdą siedzieć

Alimenciarz, złodziej, pijany kierowca i oprawca – wszyscy pójdą siedzieć

Śremscy policjanci w ostatnich tygodniach odszukali czterech mężczyzn, którzy wymykali się wymiarowi sprawiedliwości. Każdy z nich miał do odbycia karę pozbawienia wolności.

Najpierw 18 sierpnia w Śremie zatrzymano 49-latka poszukiwanego listem gończym w związku z tymczasowym aresztowaniem do sprawy unikania płacenia alimentów.

Ostatniego dnia sierpnia kryminalni w Dolsku zatrzymali ściganego 48-latka, mieszkańca gminy Dolsk, który ma trafić na 1,5 roku do więzienia w związku z wydaniem na niego wyroku skazującego za znęcanie się nad osobą najbliższą.

Z kolei na początku września, w Książu Wlkp. ujęto 53-latka, mieszkańca tej gminy, który ma trafić do więzienia na 100 dnia za jazdę pod wpływem alkoholu. Skazany uciekinier nie stawiał się do aresztu celem odbycia kary.

I wreszcie 7 września, w Śremie, około godziny 2 nad ranem patrol policji zatrzymał 21-latka, który skazany został za kradzież.

Wszyscy oni trafili do aresztu.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...