3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Z Józefem w aucie. Zaproszenie na samochodowy rajd nawigacyjny

Z Józefem w aucie. Zaproszenie na samochodowy rajd nawigacyjny

Ksiąski Uniwersytet Entuzjastów Świata zaprasza do udziału w rajdzie samochodowym, który zaplanowano na niedzielę, 11 września. W tym roku do pokonania będzie około 100-kilometrowa trasa, a uczestnikom towarzyszyć będzie wyjątkowy gość.

Niecodzienny pasażer będzie podróżował w tym roku z uczestnikami samochodowego rajdu nawigacyjnego pn. „Z Józefem w aucie”. Któż to taki? Niech podpowiedzią będzie fakt, że rok 2022 został ogłoszony Rokiem Józefa Wybickiego z racji jego 200. rocznicy śmierci, która obchodzona była 10 marca. – W związku z tym stał się on głównym bohaterem, a zarazem przewodnikiem tegorocznej przygody rajdowej na czterech kółkach – wyjaśniają organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Uniwersytet Entuzjastów Świata w Książu Wlkp. Partnerami tego wydarzenia są Centrum Kultury Książ Wlkp., Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego oraz Liceum Ogólnokształcące w Śremie.

W tym roku na uczestników rajdu czeka około 100-kilometrowa trasa. Początek trasy zaplanowano na parkingu przy śremskim LO. UEŚ zapewnia, że przygód nie zabraknie. Należy sobie zarezerwować około 5 godzin, które upłyną na wykonywaniu ciekawych zdań i rozwiązywaniu zagadek.

Organizatorzy tego wydarzenia czekają na zgłoszenia do 7 września na adres: domkultury@ck-ksiazwlkp.pl lub przez formularz Google dostępny na stronie Centrum Kultury Książ Wlkp. Wpisowe wynosi 60 zł za auto, płatne na konto UEŚ lub w dniu rajdu w biurze zawodów – 80 zł.

Z Józefem w aucie. Zaproszenie na samochodowy rajd nawigacyjny
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...