3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremPrzed nami wyjątkowa biesiada dla seniorów

Przed nami wyjątkowa biesiada dla seniorów

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza do swojego ogrodu. W sobotę, 27 sierpnia odbędzie się tam kolejna biesiada seniorska. Organizatorzy już szykują niespodzianki. Jedną z atrakcji będzie występ Alberto Amati.

Przystojny i sympatyczny Włoch będzie jednym z artystów, który zadba o dobry nastrój i zabawę. W swym repertuarze ma takie włoskie szlagiery jak: „Azzurro”, „Mamma Maria”, „Ci Sara” czy „Ciao Ciao Bambina”. Alberto Amati na początku wakacji gościł w Śremie i podczas koncertu skradł serca śremskiej publiczności. Czy tak się stanie również w najbliższą sobotę?! Przekonamy się już 27 sierpnia. Ponadto o oprawę muzyczną podczas biesiady seniorskiej zadbają Dj Massey i Dj Jankus.

fot. arch. red.

Partnerami sobotniego wydarzenia są: gmina Śrem, Śremska Rada Seniorów, Klub Relax, Komenda Powiatowa Policji w Śremie oraz Catering Rzepka. – To będzie wyjątkowa biesiada seniorska, wypełniona wspaniałą muzyką i pysznymi przekąskami – zapewnia Anna Szmyt-Baranowska.

Koszt udziału w tym wydarzeniu wynosi 20 zł. Bilety można kupić w Biurze Obsługi Klienta ŚOK. Warto się pospieszyć, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...