3.8 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportW niedzielę beach rugby

W niedzielę beach rugby

Sporo będzie się działo w niedzielę na śremskiej plaży przy jeziorze Grzymisławskim. Tego dnia czekają nas bowiem sportowe emocje związane z kolejną, siódmą już edycją zawodów Beach Rugbyb Śrem 2022.

Przypomnijmy, że pomysłodawcami organizacji tego typu turnieju na plaży jest ekipa RGB Śrem, a więc miłośnicy tej dyscypliny z naszego miasta, którzy rok rocznie pomagają Śremskiemu Sportowi w organizacji.

W tym roku emocji również nie zabraknie, bo udział w turnieju potwierdziło już siedem ekip, a lista zgłoszeniowa nie jest jeszcze zamknięta. Pewne jest, że do Śremu przyjadą: Klub Rugby Miedziowi Lubin, Oldboy Rugby Club Poznań, Rugby Klub Sparta Jarocin, Banici Poznań, Klub Rugby Husaria Kalisz i Rugby Klub Szczecinek. Nie zabraknie oczywiście gospodarzy, a więc RGB. Śremianie pieczołowicie przygotowują się do tego wydarzenia i jak sami mówią będą chcieli w tym roku nieźle namieszać.

Trzymamy za słowo. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 11.00.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...