10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaMateriał partneraWłoska marka Sidi – buty dla wymagających: sportowe, turystyczne czy offroad

Włoska marka Sidi – buty dla wymagających: sportowe, turystyczne czy offroad

Marka Sidi od lat produkuje wysokiej jakości buty sportowe i motocyklowe. To firma kojarzona z wysoką jakością wykonania, stosowania materiałów odpornych na zniszczenia i zapewnieniem bezpieczeństwa nawet w trudnych warunkach. Czym dokładnie charakteryzują się buty Sidi?

Marka Sidi – buty dla wymagających

Włoska marka Sidi to producent, który rozpoczął działalność już ponad 60 lat temu, od samego początku oferując buty sportowe i motocyklowe przygotowane pod kątem wymagających warunków. Dzięki temu można liczyć na bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet w ekstremalnych sytuacjach. To obuwie sportowe, turystyczne czy offroad stworzone dla szczególnie wymagających – buty Sidi wyróżniają się pod wieloma względami, dzięki czemu zdobyły spore uznanie wśród klientów.

W ofercie marki Sidi znajduje się wiele par tworzonych w nowoczesny sposób, aby zapewnić użytkownikom najlepszy standard. Innowacyjne materiały, które zapewniają wyjątkową odporność na zniszczenia, ciekawie zastosowane technologie oraz udogodnienia, które umożliwiają długą i bezpieczną jazdę – to kluczowe cechy obuwia od Sidi.

Materiały butów marki Sidi

Do produkcji obuwia firma Sidi używa przede wszystkim skór naturalnych i tkanin tekstylnych. Są one dobrane tak, aby zapewniać wysoką trwałość oraz komfort użytkowania. Dodatkowo można liczyć na odpowiednie wypełnienia i wyściółki, które zwiększają wygodę w trakcie jazdy czy też podczas sportowych zmagań. Część obuwia jest dodatkowo wyposażona w odporne na oleje podeszwy antypoślizgowe, które niwelują ryzyko poślizgów i umożliwiają jeszcze bezpieczniejsze użytkowanie.

Charakterystyczne cechy butów Sidi

Każdy but od Sidi jest tworzony tak, aby dopasowywać się do stopy użytkownika, a jednocześnie zapewnić jej bezpieczną cyrkulację powietrza. Przekłada się to na niezwykle wysoki komfort użytkowania. Można tutaj znaleźć antypoślizgowe podeszwy, delikatne i przyjemne w dotyku wyściółki zapewniające bezpieczeństwo dolnej części stopy, a także solidne zapięcia. To wszystko łączy się z odpowiednio rozmieszczonymi kanałami wentylacyjnymi, które zapewniają świetną cyrkulację powietrza wewnątrz buta. To dzięki tym cechom obuwie Sidi jest tak doceniane przez wielu użytkowników – zarówno motocyklistów, jak i wymagających turystów.

Sidi Frontera

Jednym z modeli dostępnych w ofercie Sidi są buty o nazwie Frontera. Wyglądem przypominają tenisówki za kostkę, jednak za niepozornym stylem kryje się obuwie przystosowane do zadań specjalnych. Model Sidi Frontera jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych; każdy z nich jest wykonany z zamszu i podwójnie szytych paneli wysokojakościowej skóry. Do tego dodano specjalne wzmocnienia w okolicy palców, kostki i pięty, a także wkładkę antywibracyjną, która redukuje zmęczenie stopy. Te niezwykłe buty o zaskakująco zwykłym wyglądzie są ponadto wyposażone w antypoślizgową, olejoodporną, gumową podeszwę z siatki powietrznej, która zapewnia doskonałą przyczepność.

Sidi Crossfire 3 SRS

Buty off-road od Sidi, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. W ich konstrukcji zastosowano system Dual Flex, którzy ogranicza ryzyko powstawania różnorodnych kontuzji. Co ważne, buty zostały skonstruowane tak, aby chronić całą stopę. Kolejne zalety to wymienna podeszwa, paski umożliwiające dopasowanie buta do nogi oraz klamry Cam-Lock z systemem pamięci ostatniej regulacji. Możliwość wymiany niektórych elementów znacznie wydłuża żywotność obuwia. Na szczególną uwagę zasługuje również zamszowa wkładka, która zwiększa czas utrzymywania ciepła wewnątrz buta.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...