10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Dożynki gminne w Kołacinie – zaproszenie

Dożynki gminne w Kołacinie – zaproszenie

W niedzielę, 28 sierpnia w Kołacinie odbędą się dożynki w gminie Książ Wlkp. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 mszą świętą dziękczynną, po której nastąpi ceremoniał dożynkowy połączony z występami artystycznymi.

Gospodarze gminnych Dożynek: burmistrz Książa Wlkp. oraz sołtys Kołacina serdecznie zapraszają na uroczystości z okazji tradycyjnego Święta Plonów. Odbędzie się ono w ostatnią niedzielę sierpnia na boisku przy strażnicy w Kołacinie. Dożynki rozpoczną się o godzinie 15.00 mszą świętą dziękczynną, po której nastąpi ceremoniał dożynkowy połączony z występami artystycznymi.

W tym roku kołacińskim dożynkom towarzyszyć będzie regionalny finał kulinarnego konkursu Bitwa Regionów. Kilkanaście zgłoszonych do niego kół gospodyń wiejskich zaprezentuje swoje popisowe dania, które zapewne ucieszą nie tylko oko, ale i podniebienie. Jeśli do tego dodać przygotowane atrakcje dla dzieci, stoiska wystawowe z rękodziełem, a na koniec potańcówkę przy akompaniamencie zespołu Pagost, to dobra zabawa gwarantowana.

Zaproszenie na dożynki gminne w Kołacinie
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...