10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaZ harmonią na dziedzińcu, czyli kulturalna niedziela w muzeum

Z harmonią na dziedzińcu, czyli kulturalna niedziela w muzeum

W minioną niedzielę, 14 sierpnia na dziedzińcu Muzeum Śremskiego odbyło się wydarzenie pn. „Z harmonią na dziedzińcu”, które połączyło wernisaże i koncerty w jedną kulturalną całość.

Kulturalna niedziela w muzeum przyniosła ze sobą szereg ciekawych wydarzeń. Publiczność miała szansę poznać niezwykle utalentowanego akordeonistę – Tomasz Drabina, który zabrał widzów w podróż do świata tanga, a także usłyszeć harmonijkowe wariacje Romana Szkudlarka. Znalazło się także miejsce na biesiadowanie z Zygfrydem i Andrzejem.

Fot. Bartosz Barwiński/Muzeum Śremskie

Dopełnieniem muzycznej uczty były aż dwa wernisaże wystaw – Rytmy Światów i Dotyk Materii. Swoje prace przedstawili Antoni Rut – polski artysta fotografik i mistrz rzemiosła artystycznego oraz Aleksandra Zuba-Benn, która zajmuje się malarstwem i tkaniną unikatową.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...