10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZderzenie 3 aut pod Dolskiem. Do akcji poderwano helikopter LPR

Zderzenie 3 aut pod Dolskiem. Do akcji poderwano helikopter LPR

13 sierpnia na drodze wojewódzkiej 434 przed Dolskiem doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala – to pasażer jednego z pojazdów.

Informacja do służb o wypadku dotarła kilka minut po godzinie 17. Z uzyskanych informacji wynikało, że są osoby poszkodowane, w tym jedna zakleszczona. Oprócz straży pożarnej, policji oraz pogotowia operator numeru alarmowego zadysponował na miejsce także helikopter LPR.

Ostatecznie maszyna została zawrócona. Obrażenia żadnych z osób poszkodowanych nie były tak poważne, żeby załoga naziemnego zespołu ratownictwa medycznego nie mogła sobie z sama z tym poradzić. Ostatecznie to jedna osoba trafiła do szpitala. Był to pasażer seata leona, w który uderzyła sprawczyni zdarzenia drogowego.

Wg wstępnej przyczyny, do wypadku doprowadziła kierująca citroenem, która jadąc od strony Dolska w kierunku Śremu na łuku straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Tam najpierw uderzyła w przyczepę kempingową, a następnie w jadący za tym zestawem pojazdów samochód seat leon.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...