10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaRoxana Tutaj & Good Omen w ogrodzie ŚOK

Roxana Tutaj & Good Omen w ogrodzie ŚOK

Na taki koncert właśnie czekaliśmy! W piątek, 12 sierpnia na letniej scenie Śremskiego Ośrodka Kultury wystąpiła Roxana Tutaj & Good Omen.

Na to wydarzenie przyszyło nam trochę poczekać. Pierwotnie koncert miał odbyć się w lipcu w ramach Muzycznych Piątków nad Wartą. Roxana Tutaj z zespołem 1 lipca mieli zainaugurować cykl koncertów. Niestety pogoda popsuła plany organizatorów i występ trzeba było przełożyć. Ale nic straconego! Piątkowe wydarzenie to była prawdziwa uczta dla fanów zespołu, a jest ich wielu, a także dla miłośników funky.

Koncert trwał ponad godzinę. Nie obyło się bez bisów i wspólnej zabawy przed letnią sceną ŚOK. Dopełnieniem wieczoru było kino plenerowe i seans filmu pt. „Najlepszy”.

W tym miejscu warto wspomnieć, że we wtorek, 30 lipca odbędzie się drugi z przełożonych koncertów. Na letniej scenie wystąpi Camping Hill, który także musiał odwołać koncert w ŚOK w związku z chorobą jednego z członków zespołu. – Wtorkowy koncert będzie miłym zakończeniem wakacji. Zdradzę także, że przed Camping Hill wystąpi support. Kto taki? To niespodzianka! – zaprasza na wydarzenie Anna Szmyt-Baranowska.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...