10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŁukasz Góra z szansą na triumf w klasyfikacji generalnej

Łukasz Góra z szansą na triumf w klasyfikacji generalnej

Łukasz Góra, kierowca amator, trzyma formę i cały czas plasuje się na podium zawodów, w których startuje.

Pasjonaci motorowych sportów w wydaniu amatorów doskonale znają Łukasza Górę, to śremski policjant, mąż i ojciec, który w wolnych chwilach stara się być na torze, kręcić najlepsze czasy okrążenia i zwyciężać. Czasami się to udaje, czasami nie. Wysoka forma jednak ciągle jest utrzymana – kierowca z podium nie schodzi.

W ostatnich tygodniach Łukasz Góra wystartował w rywalizacji Vtec Cup Poland w Łodzi (25 czerwca) i w Poznaniu (7 sierpnia). W zawodach tych zajął odpowiednio 3. i 2. miejsce. – Opuściłem wyścig na torze Modlin koło Warszawy i szkoda – mówi kierowca. – Może zabraknąć punktów w klasyfikacji końcowej – dodaje.

Łukasz Góra
fot. M. Czubak

Póki co ta klasyfikacja dla funkcjonariusza KPP Śrem przedstawia się tak, że znajduje się on na 4. lokacie.

Kierowca startował również w serii Hot Hatch Cup. Zawody te odbyły się 30 lipca na torze Silesia Ring, w rodzinnych stronach Łukasza. Tam zajął on 3. miejsce. W klasyfikacji tych zawodów plasuje się on na 2. pozycji. – W rezultacie z poprzednim 1. i 2. miejscem na torze Poznań daje mi 2. pozycję w „generalce” z perspektywą na 1., ale w obu seriach zostało po dwa wyścigi i musiałbym wziąć udział we wszystkich z miejscami na podium wyższymi od osób prowadzących w danym momencie – mówi i nie traci przy tym optymizmu, że tak się właśnie stanie.

Z pewnością o wyniku Łukasza Góry poinformujemy na łamach Tygodnia Ziemi Śremskiej. Także śledźcie nasze doniesienia na bieżąco.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...