10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportAmatorzy z Pucharem Burmistrza

Amatorzy z Pucharem Burmistrza

Pierwotnie organizowany przez Śremski Sport turniej finansowany ze środków budżetowych Gminy Śrem miał zostać rozegrany w ostatnią sobotę lipca, ale deszczowa pogoda pokrzyżowała plany i w efekcie zmagania rozegrano z tygodniowym poślizgiem – 6 sierpnia.

Tego samego dnia w Dolsku turniej organizował MGOSiR i w efekcie dwie pary zapisane na śremski turniej zrezygnowały ze startu. Byliby to murowani faworyci, bowiem były do duety ograne w plażowych zmaganiach, a tak na placu boju zostali sami „amatorzy”, którzy przyszli na plażę Jeziora Grzymysławskiego przede wszystkim dobrze się bawić. To z kolei sprawiło, że poziom nie był może najwyższy, ale za to wyrównany.

Osiem ekip podzielono na dwie grupy eliminacyjne, gdzie każdy z każdym grano o dwie czołowe lokaty, które z kolei premiowane były grą w półfinałach. Ostatecznie po fazie grupowej z turniejem pożegnali się Przemki, Miśki, Dobraś&Jogi oraz Plażowiczki.

W półfinałach Amatorzy pokonali 2:0 Izi Team, a Faworki Team ograły parę mieszaną Martyna&Emil. Ta w meczu o trzecie miejsce musiała uznać wyższość Daniela Kanwiszera i Dawida Swory.

Z kolei finał należał do Amatorów. Paweł Wiciak i Łukasz Jóźwiak w dwóch setach rozprawili się z Piotrem Kostysiakiem i Łukaszem Rodziakiem (Faworki Team) i to oni zdobyli Puchar Burmistrza.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...