9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaMateriał partneraPlanujesz zakup odkurzacza bezprzewodowego? Sprawdź, jaki wybrać!

Planujesz zakup odkurzacza bezprzewodowego? Sprawdź, jaki wybrać!

Odkurzacze bezprzewodowe to wygodne urządzenia, które nie wymagają podłączenia do gniazdka podczas pracy. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i jest bardzo wygodne. Unikamy plączących się po mieszkaniu kabli i oszczędzamy sporo przestrzeni do przechowywania.

Wybrane modele, tj. odkurzacze samojezdne czy też roboty sprzątające, nie wymagają nawet udziału człowieka. Nic dziwnego, że odkurzacze automatyczne kuszą. Sprawdziliśmy, w jaki model warto zainwestować!

Odkurzacze bezprzewodowe — ranking

Na rankingrobotow.pl znajdziesz najlepsze odkurzacze bezprzewodowe ranking w swoich kategoriach, tj. odkurzacz ręczny, odkurzacz pionowy oraz odkurzacz samojezdny. Ranking obejmuje wyłącznie najlepsze modele z najlepszych, a więc po jednym zwycięzcy w każdej kategorii. Nie musisz przebijać się przez dziesiątki modeli i porównywać ich parametrów! Zachęcamy do sprawdzenia, które odkurzacze bezprzewodowe cieszą się obecnie największą popularnością.

Odkurzacz bezprzewodowy — jaki wybrać?

Odkurzacze bezprzewodowe mają wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba rozwijać przewodów i przełączać się pomiędzy pokojami w trakcie odkurzania, jak w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Są w pełni gotowe do pracy od razu po wyjęciu lub wyjechaniu ze stacji ładującej. To rozwiązanie szczególnie korzystne w domach, w których mieszkają małe dzieci, zwierzęta lub w przypadku osób z bólami kręgosłupa, innymi ograniczeniami ruchowymi czy w podeszłym wieku.

Z grona odkurzaczy bezprzewodowych na uwagę zasługują samojezdne odkurzacze (inaczej roboty sprzątające), ponieważ nie wymagają zaangażowania człowieka w czasie sprzątania. Wystarczy je uruchomić za pomocą pilota lub aplikacji. Wybrane modele doskonale radzą sobie z zapamiętywaniem map pomieszczeń, mają dużą moc ssącą i mogą całkowicie zastąpić sprzątanie podłóg. Taki odkurzacz sam wyjeżdża ze stacji ładującej, sprząta podłogi, a po zakończeniu (lub przy niskim poziomie naładowania akumulatora) sam wraca do stacji. Świetnie sprawdza się zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach. Można go używać i w domach, i w mieszkaniach.

Jaki bezprzewodowy odkurzacz samojezdny jest najlepszy? Ranking

Według rankingu najlepszym samojezdnym odkurzaczem bezprzewodowym jest iRobot Roomba 697. Identyfikuje on samodzielnie najbardziej zabrudzone obszary w domu i koncentruje na nich swoją pracę. Świetnie sprząta wzdłuż ścian i w narożnikach, a dzięki niewielkiej wysokości wjeżdża także pod meble: komody, łóżka czy sofy, skutecznie pozbywając się kurzu i roztoczy w całym mieszkaniu. Ma trójstopniowy system sprzątania i świetnie sprawdza się także w przypadku czyszczenia sierści zwierząt.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...