9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaKino plenerowe i koncert w ogrodzie ŚOK

Kino plenerowe i koncert w ogrodzie ŚOK

Już w najbliższy piątek w ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury odbędzie się, przełożony wcześniej, koncert Roxany Tutaj & Good Omen. Zwieńczeniem wieczoru będzie kino plenerowe. Początek wydarzenia o godzinie 19.00.

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na kino plenerowe. Zaplanowano pokaz filmu pt. ,,Najlepszy – gdy słabość staje się siłą”, w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

– Seans odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 21.00, ale zapraszamy do nas już od godziny 19.00, aby przed seansem zająć wygodny leżak oraz posłuchać koncertu realizowanego w ramach Muzycznych Piątków nad Wartą – zaprasza Anna Szmyt-Baranowska.

Na scenie plenerowej wystąpi Roxana Tutaj & Good Omen – wielkopolski zespół, który od kilku lat koncertuje z własnym, autorskim repertuarem. W 2018 roku zespół wydał debiutancki minialbum, który został doceniony przez słuchaczy czołowych wielkopolskich rozgłośni radiowych. Znajdziemy na nim m.in. takie utwory jak: Tupet, Ambicje, Broken Silly One czy Fairy Tale.

Zespół tworzą:

  • Roxana Tutaj – wokal
  • Barbara Plucińska – bas
  • Maciej Skrzypczak – gitara elektryczna
  • Kuba Wietrzyński – gitara elektryczna
  • Tomasz Buchwald – perkusja
Kino plenerowe i koncert w ogrodzie ŚOK
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...