31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportŚremianie na obozie kadry
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Śremianie na obozie kadry

Sześciu młodych zawodników Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta otrzymało powołanie i wzięło udział w obozie kadry Wielkopolski.

Dziesięciodniowe zgrupowanie odbyło się w dniach 20-30 lipiec w Ośrodku Wielkopolska, który znajduje się w miejscowości Rudno. Celem obozu było przygotowanie do  drugiej części sezonu.

Łącznie w obozie udział wzięła bliska setka zawodników, bo 60 z Wielkopolski oraz 30 z zaprzyjaźnionego okręgu Łódzkiego.

Głównym trenerem kadry był Marek Szymański, któremu pomagał sztab, w którego znalazł się także trener Patryk Klupś.

– Cisnęliśmy dość mocno, także na pewno przysłowiowe akumulatory zostały nieźle podładowane – powiedział trener Patryk Klupś. – Taki obóz to fajna sprawa dla tych młodych zawodników, dlatego cieszymy się, że znalazła się na nim szóstka naszych reprezentantów – dodał.

To jednak nie koniec zgrupowań podczas tegorocznych wakacji. Już niebawem, bo 11 sierpnia ekipa Śremskiego Klubu Bokserskiego rozpocznie się klubowy obóz sportowo-kondycyjny. Odbędzie się on w legendarnym Ośrodku Treningowym Sport w Szklarskiej Porębie, gdzie zawodnicy będą mieli zapewnione bardzo dobre warunki do treningu. Obóz potrwa do 19 sierpnia.

A to ciekawe