3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleJej łupem padły 4 rowery. W końcu została złapana

Jej łupem padły 4 rowery. W końcu została złapana

24-latka, mieszkanka Śremu została zatrzymana do kradzieży rowerów, do których dochodziło w minionych tygodniach. Trzy z jednośladów już wróciło do właścicieli. Czwarty czeka do odbioru w KPP Śrem.

„Rowerowa złodziejka”, bo tak nazwali ją mundurowi z KPP Śrem, została zatrzymana 19 lipca. Usłyszała zarzuty oraz złożyła wyjaśnienia. Kobieta ma ledwie 24-lata, a już posiada policyjną kartotekę. Tym razem stanie przed sądem. Za kradzież rowerów grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci na „radar” wzięli 24-latkę po tym, jak w ostatnich tygodniach do tutejszej komendy zaczęły spływać sygnały o kradzieżach jednośladów. Każdorazowo rowery stały w stojakach rowerowych na osiedlach mieszkaniowych, pomiędzy blokami.

Odzyskane przez policjantów rowery wrócą do pokrzywdzonych. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą poszukują właściciela jeszcze jednego odzyskanego jednośladu, który padł łupem 24-latki. W Komendzie czeka, widoczny na załączonych zdjęciach, rower damski marki Storm, koloru żółtego. Jeżeli to Twój rower, to zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Śremie, tel. 47 77 342 11 – przekazuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...