31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaMuzyczne Piątki na Wartą – W Starym Składzie
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Muzyczne Piątki na Wartą – W Starym Składzie

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się koncerty z cyklu Muzyczne Piątki nad Wartą, które wypełniają lipcowe wieczory w Śremskim Ośrodku Kultury. 22 lipca publiczność bawił leszczyński zespół „W Starym Składzie”.

I znów sprawdziła się stara zasada, że najbardziej lubimy te piosenki, które znamy. W piątkowy wieczór, w ramach cyklu „Muzyczne Piątki nad Wartą” przed śremską publicznością wystąpiła grupa „W Starym Składzie”, która zaserwowała wyśmienite kawałki największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nie mogło zatem zabraknąć przebojów Perfectu, Dżemu czy Lady Pank.

Fot. D. Górna

Podczas koncertu można także było upiec kiełbaski na ognisku, kupić nachosy i zimne napoje czy pograć w badmintona. Z kolei już w następny piątek, 29 lipca odbędzie się ostatni lipcowy koncert w ogrodzie ŚOK. – To wydarzenia zapowiada się niezwykle energetycznie. Zagra dla was Camping Hill – informuje Anna Szmyt-Baranowska. Będzie też suport – przed publicznością wystąpi nowa śremska formacja Bad Idea.

Fot. D. Górna

– Natomiast muzykę Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki – rock’n’rollem. To co mają w głowach, przenoszą na scenę i wychodzi z tego nieziemskie widowisko – zapewnia dyrektor ŚOK. Początek koncertu – godz. 18.45. Wstęp wolny!

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe