9.1 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaKulturaMuzyczne Piątki nad Wartą - Barbara Szelągiewicz & Michał Zator

Muzyczne Piątki nad Wartą – Barbara Szelągiewicz & Michał Zator

W piątek, 15 lipca w ogrodzie ŚOK odbędzie się kolejna muzyczna uczta. Przed publicznością zaprezentuje się niezwykle ciekawy duet - harfista Michał Zator oraz towarzysząca mu skrzypaczka Barbara Szelągiewicz. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Początek koncertu o godzinie 18.45.

– Będzie to jedyny w swoim rodzaju koncert utkany dźwiękami strun. W ogrodzie Śremskiego Ośrodka Kultury wystąpi wyjątkowy duet muzyczny – Barbara Szelągiewicz & Michał Zator – zaprasza Anna Szmyt-Baranowska.

Barbara Szelągiewicz (skrzypce klasyczne i elektryczne) porywa publiczność do wspólnej zabawy, zachwyca kunsztem wykonawczym, potrafi również wzruszać romantycznymi frazami.

Współpracowała m.in. z zespołem Perfect, Sylwią Grzeszczak, Zenonem Laskowikiem i Rayem Wilsonem. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu ze specjalnością skrzypce, a także studia podyplomowe – manager kultury w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych.

Michał Zator to najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Muzyk wielokrotnie zapraszany był do współpracy przez polskie filharmonie. Jest także półfinalistą piątej edycji programu Mam Talent. Z wyróżnieniem ukończył poznańską Akademię Muzyczną.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. – Podczas koncertu dostępny będzie ogródek gastronomiczny. Rozpalimy też ognisko, na którym będzie można upiec przyniesioną z domu kiełbaskę – zaprasza dyrektor ŚOK.

Muzyczne Piątki nad Wartą - Barbara Szelągiewicz & Michał Zator
fot. materiał organizatora
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...