3.3 C
Śrem
sobota, 26 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościFestyn rodzinny z okazji Dni Mechlina

Festyn rodzinny z okazji Dni Mechlina

W Mechlinie wielkie święto! W miniony weekend celebrowano Dni Mechlina. Były atrakcje dla dużych i małych mieszkańców wsi.

Dni Mechlina odbyły się przy świetlicy wiejskiej. Na mieszkańców czekały liczne atrakcje. Organizatorzy zadbali o rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Były zatem maskotki, zamki dmuchane, kucyki i malowanie twarzy. Nie zabrakło słodkości, kiełbasek z grilla i zimnych napoi.

Fot. D. Górna

Wśród gości znaleźli się m.in. wicestarosta Piotr Ruta, Maria Świdurska – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej oraz grupa śremskich seniorów. I właśnie „starsza młodzież” została zaproszona do udziału w zabawie pn. „jedzenie ogórka na czas”. Z kolei najmłodszym najbardziej podobało się przeciąganie liny.

Fot. D. Górna

Dopełnieniem sobotniego wydarzenia była zabawa taneczna. O odpowiednie rytmy zadbał DJ Woyt@s. Wieczorem także odbył się finał loterii fantowej. – Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody – rower, vouchery czy stypendia językowe – wspominał sołtys Stanisław Ratajczak.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...